Informacje

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w kolejnym już, ósmym Kujawsko-Pomorskim Dniu Gastroenterologicznym. 

Przygotowany dla Państwa program obejmować będzie szeroką tematykę gastroenterologiczną. Poruszymy praktyczne aspekty leczenia nieswoistych chorób zapalnych jelit. Mówić będziemy między innymi o powikłaniach nieleczonej celiakii a także o zespole jelita nadwrażliwego u dzieci i dorosłych. Głęboko wierzymy, że program merytoryczny pozwoli Państwu nie tylko na zapoznanie się z najnowszymi trendami czy osiągnięciami naukowymi ale też umożliwi porównanie doświadczeń z jakimi spotykacie się Państwo w swojej codziennej praktyce gastroenterologicznej. 

Naszym nadrzędnym celem jako lekarzy, jest w dużej mierze poprawa jakości życia pacjentów z chorobami układu trawienia. Mamy pewność, że wykłady które dla Państwa przygotowaliśmy, pozwolą na zdobycie najświeższej wiedzy, która będzie niezwykłą pomocą zarówno w diagnozowaniu jak i leczeniu chorób gastroenterologicznych.

Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom naukowy konferencji, dzięki obecności wybitnych wykładowców, jednocześnie pozostając z nadzieją na żywą wymianę poglądów i dyskusję.

 

Liczymy na Państwa obecność, żywą dyskusję oraz dobry nastrój.

Za Komitet Naukowy,

Prof. dr hab. n med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska