Miejsce:
Poznań
Data:
23.11.2019

Kurs ku dorosłości: Co powinno niepokoić lekarza pediatrę.
Dzieci lat 4-7

prof. dr hab. n. med. Barbara Steinborn

Informacje

Szanowni Państwo,

Z największą przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejną odsłonę cyklu konferencji Kurs Ku Dorosłości „Co powinno niepokoić lekarza pediatrę”. Każdy z odcinków jest odpowiedzią na rosnące potrzeby i wątpliwości nurtujące lekarzy przy pierwszym kontakcie z małym pacjentem.  Konieczność wszechstronnego diagnozowania i leczenia dzieci – to wyzwania, z którym borykają się pediatrzy oraz lekarze rodzinni.

Ideą konferencji jest interdyscyplinarne podejście do konkretnych jednostek chorobowych, zespołu objawów oraz wyboru takich metod, które całościowo wspomogą proces diagnozowania i leczenia. Współpraca i doświadczenie specjalistów prowadzących diagnostykę są niezbędne dla odkrycia istoty problemu oraz otwarcia szansy na wyzdrowienie.

Drugie spotkanie cyklu Kurs Ku Dorosłości „Co powinno niepokoić lekarza pediatrę” poświęcimy dzieciom w wieku od lat 4 do 7. Tematami wiodącymi będą: okulistyka, nefrologia, ortopedia, logopedia, psychologia, laryngologia, choroby zakaźne, zaburzenia odporności oraz neurologia, a prezentowane przez ekspertów przypadki będą ilustracją wybranych zagadnień. Nie zabraknie również omówienia najnowszych metod badań, które mogą poprawić efektywność leczenia.

Jesteśmy przekonani, iż program merytoryczny pozwoli Państwu zapoznać się z najnowszymi trendami i osiągnięciami nauki, doświadczeniami klinicznymi oraz całym spektrum problemów z perspektywy lekarza pediatry. Wymiana poglądów oraz otwarty panel dyskusyjny podczas omawiania przypadków z pewnością przyniosą wiele odpowiedzi na nurtujące pytania o problemy kliniczne nierzadko napotykane w codziennej praktyce.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

 

prof. dr hab. n. med. Barbara Steinborn

Pliki do pobrania

Certyfikat INFARMA

PARTNERZY WYDARZENIA


PARTNERZY KONFERENCJI


PATRONI MEDIALNI

 

MIEJSCE OBRAD

Konferencja odbędzie się w Hotel Novotel Poznań Centrum

 

Hotel Copernicus - Toruń

Miejsce:
Hotel Novotel Poznań Centrum

Adres:
plac Andersa 1
61-898 Poznań

Strona www:
www.accorhotels.com