Informacje

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt i jest mi miło, że mogę kolejny raz zaprosić na Wrocławską Wiosnę Gastroenterologiczną. Program obejmuje szeroką tematykę, m.in. choroby przełyku, żołądka, jelit, trzustki i wątroby. Wykładowcy tradycyjnie reprezentują różne specjalności lekarskie, dlatego zapraszam wszystkich lekarzy, którzy w swojej codziennej praktyce spotykają się z chorobami układu trawienia. Choroby te, po infekcjach w okresach wiosenno-jesiennych, są najczęstszą przyczyną kłopotów zdrowotnych. Znacznie pogarszają jakość życia naszych pacjentów. Przygotowując tegoroczny program uwzględniłem Państwa uwagi i propozycje zgłoszone w czasie i po ubiegłorocznej konferencji. Tradycyjnie najwięcej czasu poświęcimy współczesnej diagnostyce i terapii.

Pragnę podziękować wszystkim P.T. Wykładowcom, którzy dołożyli starań, żeby przekazać Państwu najnowocześniejsze informacje oraz uaktualnić niektóre poglądy. Dziękuję również licznym wystawcom, którzy zapowiedzieli udział w naszym spotkaniu. Dziękuję partnerowi organizacyjnemu, firmie SympoMed za harmonijną współpracę w organizacji konferencji.

Wrocław to piękne miasto pełne ofert kulturalnych i turystycznych, a najładniejszy jest wtedy, gdy przyroda budzi się do życia.

Do zobaczenia 27 kwietnia 2019 roku we Wrocławiu.

 

Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia

Prof. dr hab. n. med. Leszek Paradowski