O FIRMIE

Dowiedz się więcej o naszej działalności

SympoMed to zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się profesjonalną i kompleksową organizacją kongresów, konferencji i kursów medycznych.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższy poziom organizowanych przez nas wydarzeń naukowych.

 

Jesteśmy odważni i staramy się dostrzegać możliwości, których inni nie zauważają. Działamy etycznie, zgodnie z zasadą najwyższej uczciwości, niezawodności i zaufania. Dokładamy największej staranności, aby każde organizowane przez nas wydarzenie spełniało oczekiwania wymagających towarzystw naukowych. Stawiamy wysoko poprzeczkę zarówno dla siebie jak i dla naszych partnerów i kontrahentów.

Pragniemy, aby organizowane przez nas wydarzenia w najlepszy sposób przyczyniały się do podnoszenia kompetencji zawodowych medyków zarówno z Polski jak i z zagranicy. Dzięki współpracy z towarzystwami naukowymi i wybitnymi autorytetami medycznymi, na organizowanych przez nas konferencjach prezentowana jest aktualna wiedza medyczna, wytyczająca kierunki rozwoju medycyny na świecie.

Razem możemy zrobić więcej i osiągnąć ambitne cele, poprzez stworzenie platformy współpracy i wymiany doświadczeń między elitami świata nauki, lekarzami praktykami, przedstawicielami firm medycznych oraz wydawnictw naukowych. Naszym i Państwa celem jest najwyższe dobro, jakim jest dobro pacjenta.